• Perşembe, 11 Ağustos 2022

Karşıyaka, İzmir’in en bilinen ve en eski ilçelerinden bir tanesidir. Karşıyaka, gerek konumu gerekse canlı sokakları ile her zaman gözde bölgelerden biri olma özelliğini korumaktadır. Karşıyaka, İzmir halkının ve şehri ziyarete gelen turistlerin her zaman ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Kendine has bir yaşam tarzı olan ilçede alışveriş yapılabilecek, gezip görülebilecek ve eğlenceli vakit geçirilebilecek birçok yer bulunmaktadır. Güzel ve keyifli zamanlar geçirebilmek için farklı seçenekler sunan Karşıyaka’ da dilediğiniz gibi gezmek için bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle il dışından gelenler için gerekli olan bu ihtiyacı kiralık araç uygulaması ile gidermek mümkün.

 

Dokay Rent a Car, İzmir’ in birçok yerinde olduğu gibi Karşıya’da da araç kiralama uygulaması ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Dokay, Karşıyaka araç kiralama uygulaması ile sorunsuz bir şekilde istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. İzmir’e tatil veya iş için şehir dışından geldiğinizi düşünürsek bir araca ihtiyacınız olacaktır. Böyle bir durumda gelmeden önce Dokay ile şehirde ihtiyacınız olan aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Şehirde geçireceğiniz günlerinizi ulaşım problemi yaşamadan, konforlu bir şekilde geçirmek için Dokay kiralık araç İzmir seçeneklerini araştırabilir ve size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 

Araç kiralama yapmadan önce dikkat etmeniz ve karar vermeniz birtakım konular vardır. Örneğin; aracı hangi amaçla kiralıyorsunuz? İş için mi yoksa sadece gezmek için mi? Bu soruların cevabı sizi doğru aracı kiralamaya yönlendirecektir. Dokay’ın sahip olduğu geniş araç filosunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü kiralık araç mevcuttur ve kullanıma hazırdır. İzmir araç kiralama sektöründe büyük bir yere sahip olan Dokay her zaman müşterilerinin memnuniyetini önemseyerek araç seçimi yapmaktadır. Şehir içi ya da şehir dışı olmak üzere her şekilde kullanıma uygun araçlar içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Dokay ile günlük ya da aylık olmak üzere İzmir'de araba kiralama yapabilirsiniz.
 


Karşıyaka Araç Kiralamada Dokay Avantajları

 

Dokay, İzmir araç kiralama Karşıyaka bölgesi için sunduğu avantajlı hizmet seçenekleri ile yılın her dönemi müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Dokay Rent a Car’ın hedefinde her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak vardır. Dokay, var olduğu tüm alanlarda sürekli gelişerek, kaliteyi hedefleyen ve değerlerinden asla ödün vermeden en iyi şekilde yol almaya çalışmaktadır. Yaptığı her hamlede kendisi kadar müşterilerinin de çıkarlarını gözeterek kararlar almaktadır. İzmir’de ve Türkiye’nin birçok yerinde araç kiralama hizmetini en üst seviyede vermeyi hedeflemiştir.

 

Dokay Rent a Car’ın araç kiralama sektörüne kattığı vizyon ve kaliteli hizmet anlayışı ile Karşıyaka oto kiralama uygulamasını da doğrudan etkilemiştir. Pazardaki güçlü konumu ile lider firma Dokay, müşterilerine her zaman avantajlı durumlar yaratmaktadır. Dokay, günlük araç kiralama ya da aylık araç kiralama olsun, her koşulda cazip fırsatlar sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Araba ihtiyacınızı Dokay’ ın sunduğu fırsatları değerlendirerek karşıladığınızda, hem araç ihtiyacınızı güvenli bir şekilde çözmüş olursunuz hem de Dokay’ın avantajlı kiralama seçeneklerinden yararlanmış olursunuz.

 

Dokay ile yapacağınız bir araç kiralama işleminde alacağınız kaliteli hizmet karşısında memnun kalacak ve son model araçlarda konforlu bir şekilde seyahat edebileceksiniz. Dokay Karşıyaka’dan kiraladığınız bir aracı iade ofislerimize teslim edebilirsiniz. Böylelikle planınızı buna göre yapabilir ve programınızı aksatmamış olursunuz. Dokay Karşıyaka araç kiralama işleminizde dilerseniz aracınızı sizin olduğunuz yere getirilmektedir. Sunduğu bu hizmetlerle sektörde farkını her zaman ortaya koyan Dokay’ ın avantajlı araç kiralama seçeneklerini tercih ederek fırsat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 

Dokay ile araç kiralamanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 

-       Karşıyaka başta olmak üzere İzmir ve Türkiye’nin pekçok yerinde eksiksiz hizmet alabilirsiniz

-       Geniş araç filosu içerisinden her zaman tam olarak istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz

-       Dokay’ ın sunduğu bütçe dostu avantajlı fiyatlar ile ekonominizi sarsmadan araç kiralama yapabilirsiniz

-       Kiraladığınız araç size gerekli olan tüm bakımları yapılmış olarak teslim edilir

-       Dokay ile araç kiralama yaptığınızda hijyen koşulları sağlanmış araçlar teslim alırsınız

-       Dokay’ın işinde uzman kadrosu ve 7/24 müşteri hizmetleri ile ile haftanın her günü hizmet alma ve sorularınıza cevap bulma imkanınız olur.

-       Aracı kullanırken yaşayabileceğiniz herhangi bir olumsuz durum (kaza, trafik sorunları vb.) karşısında her zaman Dokay yanınızdadır

-       Araç kiralama yaparken ve aracı kullanırken kendinizi her zaman güvende hissedersiniz.

 

Karşıyaka Günlük Araç Kiralama

İzmir, Karşıyaka araç kiralama seçenekleri arasında günlük araç kiralama sıkça kullanılan bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Günlük araç kiralama; en az bir günlük ya da birkaç günlük olmak üzere kiralanan araçlar için kullanılan bir tanımdır diyebiliriz. Son zamanlarda sıkça kullanılan bu uygulama gerek iş seyahatlerinde gerekse gezi amaçlı yapılan yolculuklarda tercih edilmektedir. Bazen ikinci bir araç ihtiyacına yönelik olarak da kullanılan günlük araç kiralama uygulaması sebep ne olursa olsun hayatı kolaylaştıran bir hizmet olarak karşımızı çıkıyor.

 

Dokay, sunduğu geniş hizmet ağı içerisinde aktif bir şekilde her bölgede var yer aldığı günlük araç kiralama uygulaması ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir oto kiralama seçenekleri arasında her zaman en güvenilir ve en avantajlı konumda olmayı başaran Dokay, sahip olduğu geniş araç seçenekleri ile günlük araç kiralama yapmak isteyen müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. İzmir’in her bölgesinde olduğu gibi Karşıya’da araç kiralama yapmak isteyenlerin kolaylıkla Dokay’a ulaşarak ihtiyaç duydukları aracı güvenli bir şekilde kiralama yapmaları mümkün.

 

Dokay ile günlük ihtiyacınız olan araca kolaylıkla ulaşabilir ve konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. İzmir’ de ya da yakın bölgelerde yapacağınız seyahatlerde, Dokay her zaman güvenli ve son model araçları ile sizlere konforlu bir deneyim sunmaktadır.  İzmir'de araç kiralama sektörünün öncüsü Dokay ile aldığınız her hizmetin önceliği müşteri memnuniyetidir. Dokay ile yaptığınız her araç kiralama işleminizde yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durum karşısında her zaman yanınızdayız!

 

Karşıyaka Araç Kiralama Fiyatları
İzmir araç kiralama fiyatları işlemin süresine ve seçilen aracın segmentine göre farklılık göstermektedir. Kiralanan aracın hangi model olduğu ve alınan yan hizmetler gibi detaylar fiyatın değişmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde aracın ne kadar süreliğine kiralandığı da fiyatın değişmesin de büyük rol oynamaktadır. Günlük araç kiralama fiyatı ile aylık araç kiralama fiyatı elbette aynı olmayacaktır. Fakat ihtiyacınız olan gün sayısını iyi analiz ederek yapacağınız kiralama işlemi ile bütçenizi sarsmadan avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Dokay, Karşıyaka araç kiralama fiyatları her zaman müşterilerin kolaylıkla karşılayabileceği şekilde oluşturulmaktadır. Dokay’ın fiyat politikasında sadece kendini düşünerek kar elde etmek değil aynı zamanda onu tercih eden değerli müşterilerini de mağdur etmeden hizmet sunmak vardır. Filosunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik kiralık araç model çeşitleri ve uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri ile Dokay, yılın her dönemi avantajlı kiralama paketleri hazırlayarak siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Dokay Karşıyaka ile sahip olduğu geniş şube ağı üzerinden ya da yılın her dönemi özel fırsatlar sunduğu www.dokay.com.tr  üzerinden kolaylıkla araç kiralama yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yeni Yorum Ekle
Benzer İçerikler
Aylık Araç Kiralama

Araç kiralama hizmetleri hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçları karşılamak üzere uygun koşullarla sunulabiliyor. Giderek yaygınlaşan bu hizmet, günlük ya da uzun süreli kiralama olarak temelde iki şekilde kategorize ediliyor....

Sakız Adası Araç Kiralama

Günümüzün ekonomik koşulları doğrultusunda bir araç sahibi olmak artık eskisinden daha zor bir süreç haline gelmiş durumda. Ancak toplu ulaşım sağlamamıza yarayan vasıtalarda da kalabalık eşyalarımız ile yolculuk yapamayacağımız gibi,...

İzmir Araç Kiralama Fırsatları

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan İzmir, ziyaretçilerine sunduğu hizmetlerin çeşitlenmesine vesile olan pek çok firmayı da bünyesinde barındırmaktadır. Tıpkı İzmir havaalanı araç kiralama hizmetleri gibi nice hizmet, pek çok...

Otomobil Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Araç kiralarken öncelikle çok iyi bir araştırma yapmak gerekir. Başta kiralama yapacağınız firmayı bulmak için firma araştırması yapmalısınız. Örneğin arama motorlarında; işiniz için gerekli olan ihtiyaca yönelik İzmir filo araç...